Állások

Telemarketinges-ügyfélszolgálatos munkatársakat

6 és 8 órás munkakörbe

keres budapesti call-centerébe a tevékenységi körében piacvezető Ctk.Hu Társkereső Kft.

Ami a feladatod lesz:
  • Telemarketinges időpont egyeztetés
  • Meleghívások kezdeményezése regisztrált ügyfeleknek
  • Prémium szolgáltatás személyes értékesítése
  • Telefonos és személyes kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfelek aktív támogatása a társkeresési folyamatban
  • A tevékenységek pontos, precíz adminisztrációja, táblázatkezelés

Amit kérünk Tőled:
  • Érettségi vizsga
  • Telemarketinges / ügyfélszolgálatos munkatapasztalat
  • A párkapcsolatok, társkeresés területe iránti érdeklődés
  • Kitűnő írásos és szóbeli kommunikációs készség
  • Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség
  • Teljesítmény orientáltság
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • COACH végzettség előny

Amit kínálunk:
  • Alapfizetés + teljesítményarányos jutalékrendszer
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség mentori és csoportvezetői pozíció betöltésére
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása tapasztalt vezetők támogatásával
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés

A munkavégzés helyéről:

  • II. kerület Millenáris Park
  • Gerinckímélő székek, állítható magasságú asztalok
  • Pozitív munkahelyi légkör, fiatal csapat
  • A jó hangulathoz és eredményes munkához korlátlan kávé

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az allas@ctk.hu e-mail címre várjuk.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése